אודות שקד תבור

זרעי שקד תבור נטעו ב-1998 עת הוקם מוזיאון המרציפן בכפר תבור. מוזיאון המרציפן היה מקום ייחודי אשר הביא חידוש מרענן לעולם האטרקציות בישראל בדמות חוויה צבעונית ומתוקה המשלבת תוצרת מקומית מקורית עם זמן איכות ויצירה משפחתי.
עד לשנת 2010 תוצרת המפעל הקטן נמכרה רובה ככולה בכתליי המקום בכפר תבור. אז הוחלט על יציאה אל מחוץ לחומות הישוב והוקם המותג "שקד תבור".
עם השנים הרחיבה שקד תבור את יריעת מוצריה וכיום הינה מותג מוכר בשוק הטבע ובקרב נקודות מכירה מיוחדות אשר משווק מתוצרתו שלו וכן תוצרת משובחת של יצרנים נוספים מן הארץ והעולם.

אודות מרכז המבקרים

מרכז המבקרים שהחל את דרכו במוזיאון המרציפן הוא היום מרכז חוויתי אשר לקח צעד קדימה את חזון מוזיאון המרציפן ומציע חווית יצירה משפחתית במרציפן ובשוקולד, תערוכת פיסול יפיפייה במרציפן ובצק סוכר, תוצרת המותג שקד תבור וכן תוצרת יצרנים מיוחדים אחרים וגם פעילות לקטנטנים. זמן בילוי משפחתי איכותי!

ממליצים עלינו ברשת

...המשכנו לקטע המהנה ביותר, סדנאת המרציפן.
כל אחד קיבל ערכה...

ביתי יצרה ואכלה, יצרה ואכלה, יווו, היא אכלה מלא מלא מרציפן תוך כמה דקות עד שעצרתי אותה ואמרתי שתמלא את הקופסא שלה...
איזה כיף ליצור ולקחת את התוצרים הביתה!
הייתה סדנא מהנה שבסופה יצאנו עם די הרבה תוצרים - בהחלט שוה!


מתוך: תפוז אנשים

מוזיאון המרציפן בכפר תבור מציע חוויה מהנה לכל המשפחה, הכוללת תערוכה מרהיבה של פיסול במרציפן, סרט על סיפור השקד וסדנת יצירה במרציפן. רק שעה מתל אביב (דרך כביש 6) ואתם באווירה נוסטלגית עם ניחוח של חו"ל.

תומר קרן ומשפחתו נסעו לבלות וחזרו עייפים, אך מרוצים. ויש גם פעילות מיוחדת לילדים במהלך פסח.


מתוך: אתזה

אחרי הסיור בתערוכה צפינו בסרט קצר על תהליך יצור המרציפן. הסרט היה משעשע ומעניין, הבן שלי (בן 10) אפילו הוציא פנקס כדי לרשום לעצמו כמה דברים שהיה רוצה לזכור לאח"כ.

אבל אין ספק שגולת הכותרת של הביקור במוזיאון המרציפן, לפחות עבור הילדים, הייתה הסדנא! וכשהגיע הזמן ללכת - קיבל כל ילד את היצירות שלו בקופסא שקופה מיוחדת והיה מאושר עד הגג!
מומלץ בחום.


מתוך: אמאבא

phone
waze