מבצע אוגוסט - מבצעים על אגוזים

. המבצע על האגוזים תקף עד ה-31 באוגוסט בשעה 23:00 או עד גמר המלאי. 

משלוחים ב-15 שקלים

המבצע עד סוף אוגוסט

 

תקנון אתר

תקנון האתר חל על כל גולש ועל כל אדם המבצע שימוש באתר או במידע המוצג בו.

 משלוח וזמן אספקה – שליחות עד בית הלקוח בתוך שבעה ימי עסקים. על סל מוצרים מעל 20 קילו אנו עשויים להתקשר ולבקש תשלום על משלוח נוסף..

ביטול עסקה – לא ניתן להחזיר/לבטל אחרי שיצא החבילה למעט פגם במוצר שיקבל זיכוי

אחריות – החברה אחראית במאה אחוז על מוצר ואיכותו

מבצעים - כל המבצעים הם עד גמר המלאי, החברה רשאית להפסיק כל מבצע בכל זמן.

מידע על המוצרים - הערכים התזונתיים המוצגים עבור מוצרים שונים עשויים להיות לא מדוייקים באתר - לעיתים המתכון המדוייק משתנה ואיננו מספירים לעדכן, וכן לגבי הרכיבים. ייתכנו סטיות בהיקפים קטנים מהערכים המוצגים באתר.

 

. קופונים -  הקופונים מהווים הנחה באתר בלבד, ולא ניתן לממש אותם בחנות המפעל. קופון מועדון עשוי להיחסם בהזמנות של איסוף עצמי. הזכות ניתנת למנהל האתר לבטל קופון מועדון בהתאם לשיקול דעתו.

 .כפל מבצעים - .אין כפל מבצעים, הנחות או קופונים קופונים, מבצעים והנחות נחשבים כגוף אחד לצורך העניין, ולא יופעלו במקביל למעט מקרים בהם האתר מבצע זאת אוטומטית

 

.יתר על כן, הצטרפויות למועדון וכל המבצעים המותנים בהן, יתאפשרו פעם אחת בלבד לכל כתובת דירה או בית, לא תתכן הצטרפות כפולה או קופון כפול עבור אנשים הגרים באותה הכתובת. משתמש שינצל קופון פעמיים, ולו גם בשל טעות רישום שלנו או בשל קבלת קופון כפולה,, יתבקש להשיב את עלות הקופון ולשלם אותה בחזרה. אנחנו מבקשים מכם לנהוג בהגינות ולא לנצל תקלות או כפל קופונים. האתר רשאי לחסום משתמשים שינהגו בחוסר תום לב.

 

  

מאמרים ומידע תזונתי באתר כל המידע התזונתי והרפואי המוצג באתר  הוא בגדר המלצות, ואין להשתמש בו כמקור רפואי מהימן או מוסמך לשום צורך, ובטח שלא לשם ייעוץ רפואי. החברה לא אחראית לשימוש במידע או בטיפים התזונתיים או הרפואיים המוצגים במאמרים באתר, ויש לעיין בהם כמקור מידע אינםורמטיבי ומעניין - אך לא להישען עליהם או להחליף אותם ברופא או תזונאי מוסמך. 

phone
waze
back to top